Vain jäsenkerhoille

KalkkuWikistä
Siirry navigaatioonSiirry hakuun

Kalkku ry:n Kalkkulogo.pngjäsenkerhot:

  • 38 jäsenkerhoa
  1. Asikkalan Moottorikerho ry (AsikMK) Asikmklogo.png asikkalanmoottorikerho(at)gmail.com
  2. Espoon Moottorikerho ry (EMK) Emklogo.png emk.webmaster(at)gmail.com
  3. Etelä-Pohjanmaan Maastomotokerho ry (E-PMMK) Epmmklogo.png info(at)epmmk.com
  4. Forssan Moottoriseura ry (FMS) Fmslogo.png sihteeri(at)forssanmoottoriseura.fi
  5. Heinolan Moottorikerho ry (HeMK) Hemklogo.png sihteeri.hemk(at)outlook.com
  6. Helsingin Moottorikerho ry (HMK) Hmk.png helsinginmk(at)gmail.com
  7. Hyvinkään Moottorikerho ry (HyMK) Hymk.png hymk(at)hyvinkaanmoottorikerho.fi
  8. Hämeenlinnan Moottorikerho ry (HlMK) Hlmklogo.png hameenlinnanmoottorikerho(at)gmail.com
  9. Imatran Moottorikerho ry (IMK) Imklogo.png toimisto(at)imk.fi
  10. Joutsan Moottorikerho ry (JoMK)
    Pienoiskuvan luominen epäonnistui: Esikatselukuvaa ei voitu tallentaa kohteeseen
    postmaster(at)jomk.fi
  11. Jyvässeudun Enduroseura ry (JSENS) Jsenslogo.png sihteeri(at)jsens.fi
  12. Jämsän Seudun Moottorikerho ry (JSMK) Jsmklogo.png jsmk1955(at)gmail.com
  13. Kainuun Moottorikerho ry (KaMK) Kamklogo.png kainuunmoottorikerho(at)gmail.com
  14. Kangasalan Moottorikerho ry (KaMoKe) Kamoke-logo.png info(at)kamoke.fi
  15. Karhulan Moottorikerho ry (KarMK)
    Pienoiskuvan luominen epäonnistui: Esikatselukuvaa ei voitu tallentaa kohteeseen
    koskijuha(at)hotmail.com
  16. Karkkilan Moottorikerho ry (KarkMK) Karkmklogo.png karkkilanmoottorikerho(at)gmail.com
  17. Keski-Suomen Moottorikerho ry (K-SMK)
    Pienoiskuvan luominen epäonnistui: Esikatselukuvaa ei voitu tallentaa kohteeseen
    info(at)k-smk.fi
  18. ME-Racing Team ry (ME-Racing) Meracinglogo.png seppo.lahti(at)ramirent.fi
  19. Mikkelin Moottorikerho ry (MMK) Mmklogo.png miia.savolainen(at)or-group.fi
  20. Mäntsälän Enduroseura ry (MENS) Menslogo.png juha.salonen(at)jpsalonen.fi
  21. Mäntsälän Moottorikerho ry (MäntsMK) Mantsmklogo.png mantsmk(at)co.inet.fi
  22. Numibia Racing Team ry (NRT) Nrtlogo.png numibiaracingteam(at)gmail.com
  23. Nummelan Moottorikerho ry (NMK) Nmklogo.png nummelanmoottorikerho(at)gmail.com
  24. Nurmijärven Moottorikerho ry (NJMK) Njmk.png njmk.jasenposti(at)gmail.com
  25. Orimattilan Moottorikerho ry (OriMK)
    Pienoiskuvan luominen epäonnistui: Esikatselukuvaa ei voitu tallentaa kohteeseen
    suvi.porttila(at)hotmail.com
  26. Oulun Moottorikerho ry (OMK) 100px omk[at]oulunmoottorikerho.com
  27. Padasjoen Moottoriurheilijat ry (PadMU) Padmulogo.png padmu.hallitus(at)gmail.com
  28. Porin Moottorikerho ry (PMK) Pmklogo.png jussihei(at)hotmail.com
  29. Pukkilan Moottoriurheilijat ry (PukMU)
    Pienoiskuvan luominen epäonnistui: Esikatselukuvaa ei voitu tallentaa kohteeseen
    chevycrazy(at)hotmail.com
  30. Racing Club Kouvola ry (RCK) Rcklogo.png sihteeri(at)rck.fi
  31. Rauman Seudun Moottorikerho ry (RaSMK) Rasmklogo.png hallitus(at)rasmk.fi
  32. Riihimäen Enduro Seura ry (RiES) Rieslogo.png enduroseura(at)gmail.com
  33. Riihimäen Moottoripyöräkerho Kahvakopla ry (RiMPKK) Rimpkklogo.png kahvakopla.info(at)gmail.com
  34. Salpausselän Moottorikerho ry (SsMK) Ssmklogo.png ssmk(at)live.fi
  35. Sipoon Moottorikerho ry (SiMK)
    Pienoiskuvan luominen epäonnistui: Esikatselukuvaa ei voitu tallentaa kohteeseen
    sihteeri(at)simk.fi
  36. Sysmän Moottorikerho ry (SyMK) Symklogo.png sysmanmk(at)gmail.com
  37. Tohmajärven Enduroseura ry (Tens) Tenslogo.png tohmajarven.enduroseura(at)gmail.com
  38. Tuusulan Moottorikerho ry (TuMK) Tumk.png tuusulanmoottorikerho(at)gmail.com
  39. Vantaan Moottorikerho ry (VMK)
    Pienoiskuvan luominen epäonnistui: Esikatselukuvaa ei voitu tallentaa kohteeseen
    jasenasiat(at)vantaanmoottorikerho.fi